„Megfelelő férfi nadrág méretet kiválasztani webshopból” változatai közötti eltérés

Innen: Hogyankell.hu

(Reméljük ezentúl te is könnyedebben vásárolsz majd férfi nadrágot webáruházból!)
 
 
(2 közbenső módosítás ugyanattól a szerkesztőtől nincs mutatva)
1. sor: 1. sor:
 
== Hogyan kell a megfelelő férfi nadrág méretet kiválasztani webshopból? ==
 
== Hogyan kell a megfelelő férfi nadrág méretet kiválasztani webshopból? ==
  
MEGJEGYZÉS: Tartasz az internetes vásárlástól nehogy rossz méretű férfi nadrágot vásárolj? Olvasd el tippjeinket, hogy ezentúl ez is könnyedén menjen!
+
Tartasz az internetes vásárlástól nehogy rossz méretű férfi nadrágot vásárolj? Olvasd el tippjeinket, hogy ezentúl ez is könnyedén menjen!
  
  
 
== Lépések ==
 
== Lépések ==
  
 
+
# '''Ne használj nadrág méretátváltót!''' Sokan elkövetik azt a hibát, hogy csak a méretjelző alapján rendelnek nadrágot. Megnézik egy otthoni nadrágjukat és ugyan azt a méretet rendelik. Ha más szabványmérettel találkozunk a webshopban, akkor pedig hajlamosak vagyunk egy méretátváltó segítségével kiválasztani a méretet. Ezek mind veszélyt rejtenek. Minden márkának más a méretezése. Még akkor is lehet eltérés, ha mondjuk mindkét márka EU-s méretezést használ. Az anyagok különböző módon viselkednek az elkészítésük során, ezért a derékbőségben is lehet eltérés. Mérd le otthon a kényelmes nadrágodat és a kapott méreteket hasonlítsd össze a webshopban talált mérettáblázat adataival! Így mehetsz biztosra!
 
+
# '''Írd be a megjegyzés rovatba az otthon mért méreteidet!''' Szinte minden webshopban találsz a pénztár folyamat legvégén egy "Megjegyzés" rovatot. Ide írd bele milyen méreteket mértél otthon a nadrágodon. Így a webshop tulajdonos le tudja ellenőrizni, hogy tényleg jót választottál-e.
# A férfi nadrág méretének kiválasztása webshopból
+
# '''Ne csak a nadrág derekát mérd le!''' Ha nem vagy rutinos visszatérő vevő a webshopban, akkor ne csak a nadrág derékbőségét mérd le méret választáskor. A férfi nadrág szabása is fontos lehet, ezért szükséged lesz a nadrág ülep magasságára, a felmenetére és a szárbőségére is. Sőt, ha az átlagnál magasabb vagy, akkor a nadrág belső szárhosszát se hagyd ki a sorból.
 +
# '''Bizonyosodj meg arról, hogyan lehetséges az esetleges csere!''' Tájékozódj, hogy az adott webshopban van-e mód cserélni, ha mégsem jó a méret. A csere lehetősége milyen költségekkel jár és mennyire bonyolult.
  
  
 
== Tippek ==
 
== Tippek ==
  
 
+
* Ha nincsen az otthonodban mérőszalag, akkor colstok vagy vonalzó is megfelelő lesz rá. Ez esetben keress egy hosszú madzagot, cipőfűzőt is. A madzag segítségével vegyél méretet a nadrágon, amit aztán a vonalzóra téve tudod majd cm-ben is számszerűsíteni.
 
 
* Ne használj nadrág méretátváltót!
 
 
 
Sokan elkövetik azt a hibát, hogy csak a méretjelző alapján rendelnek nadrágot. Megnézik egy otthoni nadrágjukat és ugyan azt a méretet rendelik. Ha más szabványmérettel találkozunk a webshopban, akkor pedig hajlamosak vagyunk egy méretátváltó segítségével kiválasztani a méretet. Ezek mind veszélyt rejtenek. Minden márkának más a méretezése. Még akkor is lehet eltérés, ha mondjuk mindkét márka EU-s méretezést használ. Az anyagok különböző módon viselkednek az elkészítésük során, ezért a derékbőségben is lehet eltérés.
 
Mérd le otthon a kényelmes nadrágodat és a kapott méreteket hasonlítsd össze a webshopban talált mérettáblázat adataival! Így mehetsz biztosra!
 
 
 
* Írd be a megjegyzés rovatba az otthon mért méreteidet!
 
 
 
Szinte minden webshopban találsz a pénztár folyamat legvégén egy "Megjegyzés" rovatot. Ide írd bele milyen méreteket mértél otthon a nadrágodon. Így a webshop tulajdonos le tudja ellenőrizni, hogy tényleg jót választottál-e.
 
 
 
* Ne csak a nadrág derekát mérd le!
 
 
 
Ha nem vagy rutinos visszatérő vevő a webshopban, akkor ne csak a nadrág derékbőségét mérd le méret választáskor. A férfi nadrág szabása is fontos lehet, ezért szükséged lesz a nadrág ülep magasságára, a felmenetére és a szárbőségére is. Sőt, ha az átlagnál magasabb vagy, akkor a nadrág belső szárhosszát se hagyd ki a sorból.
 
 
 
*Bizonyosodj meg arról, hogyan lehetséges az esetleges csere!
 
 
 
Tájékozódj, hogy az adott webshopban van-e mód cserélni, ha mégsem jó a méret. A csere lehetősége milyen költségekkel jár és mennyire bonyolult.
 
 
 
  
 
== Amire szükséged lehet ==
 
== Amire szükséged lehet ==
 
  
 
* Az egyik kényelmes nadrágod.
 
* Az egyik kényelmes nadrágod.
 
 
* Egy mérőszalag.
 
* Egy mérőszalag.
  
Ha nincsen az otthonodban mérőszalag, akkor colstok vagy vonalzó is megfelelő lesz rá. Ez esetben keress egy hosszú madzagot, cipőfűzőt is. A madzag segítségével vegyél méretet a nadrágon, amit aztán a vonalzóra téve tudod majd cm-ben is számszerűsíteni.
 
  
  
55. sor: 35. sor:
  
 
== Kapcsolódó források, hivatkozások ==
 
== Kapcsolódó források, hivatkozások ==
 
További tanácsokat olvashatsz a témával kapcsolatban a következő oldalon:
 
 
  
 
* [https://www.quintzjeans.hu/ferfi-ruha-vasarlas-konnyeden-megmutatjuk-hogyan-csinald-106 Férfi nadrág vásárlás könnyedén]
 
* [https://www.quintzjeans.hu/ferfi-ruha-vasarlas-konnyeden-megmutatjuk-hogyan-csinald-106 Férfi nadrág vásárlás könnyedén]
  
 
[[Kategória:Szépség-divat]]
 
[[Kategória:Szépség-divat]]

A lap jelenlegi, 2021. március 17., 11:11-kori változata

[szerkesztés] Hogyan kell a megfelelő férfi nadrág méretet kiválasztani webshopból?

Tartasz az internetes vásárlástól nehogy rossz méretű férfi nadrágot vásárolj? Olvasd el tippjeinket, hogy ezentúl ez is könnyedén menjen!


[szerkesztés] Lépések

  1. Ne használj nadrág méretátváltót! Sokan elkövetik azt a hibát, hogy csak a méretjelző alapján rendelnek nadrágot. Megnézik egy otthoni nadrágjukat és ugyan azt a méretet rendelik. Ha más szabványmérettel találkozunk a webshopban, akkor pedig hajlamosak vagyunk egy méretátváltó segítségével kiválasztani a méretet. Ezek mind veszélyt rejtenek. Minden márkának más a méretezése. Még akkor is lehet eltérés, ha mondjuk mindkét márka EU-s méretezést használ. Az anyagok különböző módon viselkednek az elkészítésük során, ezért a derékbőségben is lehet eltérés. Mérd le otthon a kényelmes nadrágodat és a kapott méreteket hasonlítsd össze a webshopban talált mérettáblázat adataival! Így mehetsz biztosra!
  2. Írd be a megjegyzés rovatba az otthon mért méreteidet! Szinte minden webshopban találsz a pénztár folyamat legvégén egy "Megjegyzés" rovatot. Ide írd bele milyen méreteket mértél otthon a nadrágodon. Így a webshop tulajdonos le tudja ellenőrizni, hogy tényleg jót választottál-e.
  3. Ne csak a nadrág derekát mérd le! Ha nem vagy rutinos visszatérő vevő a webshopban, akkor ne csak a nadrág derékbőségét mérd le méret választáskor. A férfi nadrág szabása is fontos lehet, ezért szükséged lesz a nadrág ülep magasságára, a felmenetére és a szárbőségére is. Sőt, ha az átlagnál magasabb vagy, akkor a nadrág belső szárhosszát se hagyd ki a sorból.
  4. Bizonyosodj meg arról, hogyan lehetséges az esetleges csere! Tájékozódj, hogy az adott webshopban van-e mód cserélni, ha mégsem jó a méret. A csere lehetősége milyen költségekkel jár és mennyire bonyolult.


[szerkesztés] Tippek

  • Ha nincsen az otthonodban mérőszalag, akkor colstok vagy vonalzó is megfelelő lesz rá. Ez esetben keress egy hosszú madzagot, cipőfűzőt is. A madzag segítségével vegyél méretet a nadrágon, amit aztán a vonalzóra téve tudod majd cm-ben is számszerűsíteni.

[szerkesztés] Amire szükséged lehet

  • Az egyik kényelmes nadrágod.
  • Egy mérőszalag.


[szerkesztés] Figyelmeztetések

  • Így mérd le helyesen a nadrág méreteit!

[szerkesztés] Kapcsolódó videók


[szerkesztés] Kapcsolódó források, hivatkozások

Az oldal szerzői

Gabbi, Hogyankell