Beilleszkedni az új munkahelyen szerkesztése

Innen: Hogyankell.hu

Figyelem: Nem vagy bejelentkezve. Ha szerkesztesz, az IP-címed nyilvánosan látható lesz a laptörténetben. Ha bejelentkezel vagy regisztrálsz, a szerkesztéseid a felhasználónevedhez lesznek társítva, egyéb hasznos dolgok mellett.

A szerkesztés visszavonható. Kérlek ellenőrizd alább a változásokat, hogy valóban ezt szeretnéd-e tenni, majd kattints a lap mentése gombra a visszavonás véglegesítéséhez.
Aktuális változat A te változatod
3. sor: 3. sor:
 
[[Fájl:red-hands-woman-creative.jpg|right|250px]]
 
[[Fájl:red-hands-woman-creative.jpg|right|250px]]
  
Pályakezdőként, de sokszor tapasztalt munkavállalóként is fejtörést okozhat a munkakeresés.Mindenkivel többször is előfordul élete során, hogy az álláshirdetéseket bújva keresi az újabb és kihívásokkal teli lehetőségeket. Ha megtaláltuk a helyünket, és elkezdünk dolgozni az új munkakörnyezetünkben, akkor dől el igazán, jól választottunk-e. Ne higgyük, hogy csak mi támasztunk elvárásokat a munkahellyel szemben. A munkáltató és az új kollégák is kiemelt figyelemmel kísérik minden apró lépésünket. A jó benyomás és a közös hang megtalálása a legfontosabb a szakmai potenciál mellett. Ez természetesen közel sem annyira könnyű, amennyire azt elsőre gondoljuk. Magunkat kell, hogy adjuk, de persze ismerve a hibáinkat és hiányosságainkat, elkerülve a kínos pillanatokat. Tökéletes ember nincs és tévedni, hibázni emberi dolog. Egy-egy furcsaságunk révén lehetünk akár megnyerők is, végső soron az igazán egyéni személyiségjegyeink is ezekből az eltérésekből épülnek fel. Azonban vannak általános viselkedésbeli íratlan szabályok, amiket nem árt betartani, ha jó benyomást keltve szeretnénk végezni a munkánkat. Cikkünkben nagy általánosságban vett tanácsokat adunk arra nézve, hogyan lehet könnyedén beilleszkedni az új munkahelyünkön.
+
Pályakezdőként, de sokszor tapasztalt munkavállalóként is fejtörést okozhat a munkakeresés.Mindenkivel többször is előfordul élete során, hogy az álláshirdetéseket bújva keresi az újabb és kihívásokkal teli lehetőségeket. Ha megtaláltuk a helyünket, és elkezdünk dolgozni az új munkakörnyezetünkben, akkor dől el igazán, jól választottunk e. Ne higgyük, hogy csak mi támasztunk elvárásokat a munkahellyel szemben. A munkáltató és az új kollégák is kiemelt figyelemmel kísérik minden apró lépésünket. A jó benyomás és a közös hang megtalálása a legfontosabb a szakmai potenciál mellett. Ez természetesen közel sem annyira könnyű, amennyire azt elsőre gondoljuk. Magunkat kell, hogy adjuk, de persze ismerve a hibáinkat és hiányosságainkat, elkerülve a kínos pillanatokat. Tökéletes ember nincs és tévedni, hibázni emberi dolog. Egy-egy furcsaságunk révén lehetünk akár megnyerők is, végső soron az igazán egyéni személyiségjegyeink is ezekből az eltérésekből épülnek fel. Azonban vannak általános viselkedésbeli íratlan szabályok, amiket nem árt betartani, ha jó benyomást keltve szeretnénk végezni a munkánkat. Cikkünkben nagy általánosságban vett tanácsokat adunk arra nézve, hogyan lehet könnyedén beilleszkedni az új munkahelyünkön.
  
 
== Lépések ==
 
== Lépések ==
46. sor: 46. sor:
  
 
*Saját tapasztalat alapján.
 
*Saját tapasztalat alapján.
 
[[Kategória:Munka-karrier]]
 

Vedd figyelembe, hogy a Hogyankell.hu wikin végzett összes módosítást szerkeszthetik, módosíthatják vagy eltávolíthatják más szerkesztők. Ha nem akarod, hogy az írásodat módosítsák, akkor ne küldd be.
Azt is megígéred, hogy ezt magadtól írtad, vagy egy közkincsből vagy más szabad forrásból másoltad (lásd a(z) Hogyankell.hu:Szerzői jogok lapot a részletekért). NE KÜLDJ BE JOGVÉDETT MUNKÁT ENGEDÉLY NÉLKÜL!

Kategóriák kiválasztása:

A lap szerkesztéséhez kérlek válaszolj az alábbi kérdésre (további információk):

Mégse Szerkesztési segítség (új ablakban nyílik meg)