Főmenü megnyitása

Hogyankell.hu β

Google keresőben előre kerülni

A lap korábbi változatát látod, amilyen Evus (vitalap | szerkesztései) 2017. január 10., 19:34-kor történt szerkesztése után volt. (Kapcsolódó források, hivatkozások)
(eltér) ← Régebbi változat | Aktuális változat (eltér) | Újabb változat→ (eltér)

Szerkesztés Hogyan kell Google keresőben előre kerülni?

Google.png

Minél előrébb szerepel egy honlap a keresőben, annál több látogatóra, vevőre és bevételre számíthat. Az alábbi lépések segítenek a Google keresőben előre kerülni.

Szerkesztés Lépések

  1. Egyértelműen határozd meg a honlapod témáját! Egy honlapon belül ne keverj több témát, amiknek semmi közük egymáshoz. Hasonló témákat is csak óvatosan, a legjobb egy téma egy honlap.
  2. Figyelj az url beállításokra! Sokkal könnyebben érthető mind a látogatók, mint a keresőrobotok számára, ha az url a cikk címét tartalmazza, mintha az alábbi módon néz ki: www.domainnev.hu/?page_id=74"
  3. Készíts értékes tartalmat a honlapodra! Minél több érdekes, informatív, hasznos tartalom van a honlapodon, annál nagyobb esélyed van, hogy a Google előre sorolja az oldaladat, mert a Google célja, hogy a látogatók kérdéseire, kereséseire a legjobb választ adja. Ahhoz, hogy minél érdekesebb legyen a tartalom, használj alcímeket, tagold a tartalmat, hogy könnyen áttekinthető legyen, használj képeket, videókat! Ne felejtsd el a kulcsszavakat is használni minél több formában az adott aloldalon!
  4. Használj linkeket! A weboldaladon belül hivatkozz a többi cikkedre, használj kifelé mutató linkeket is, és érd el, hogy más honlapok hivatkozzanak a Te honlapodra!
  5. Title tag és meta description Ne felejtsd el beállítani a title-t és meta descriptiont, mivel a keresőrobotoknak ez hasznos információ az oldal tartalmáról!
  6. Frissítsd rendszeresen a honlapodat! Nem elég, ha csak egyszer raksz ki értékes tartalmat a honlapodra, ezt tedd rendszeresen! Minél gyakrabban, annál jobb!
  7. Használd a közösségi médiát! Oszd meg minél több helyen a cikkeidet!


Szerkesztés Amire szükséged lehet

  • Weboldal
  • Webelemző szoftver, Google Search Console, Google Analytics
  • Kreativitás
  • Szorgalom


Szerkesztés Figyelmeztetések

  • Az embereknek készítsd a honlapodat, ne a keresőrobotoknak!
  • Ne optimalizáld túl a honlapot, mert annak negatív hatása lehet!


Szerkesztés Kapcsolódó források, hivatkozások

Az oldal szerzői

Evus